از یک ایده ناب برای فرزندان سرزمین مان،

تا تشکیل تیمی قوی و پرانرژی برای آموزش سواد شاد زندگی کردن.

ما یعنی خانواده Si3 تشکیل شده است از افرادی که هنوز سعی دارن به ندای درونی قلبشان که می‌گوید « شاد باش و لحظه را زندگی کن» توجه کنند. در راستای همین ندا با کلی انرژی مثبت و تجربه در حوزه کودک دست به کار شدیم… و تهیه و تنظیم محتوای آموزشی خردسال و کودک را شروع کردیم. چرا که معتقد هستیم سواد شاد زندگی کردن رو باید از کودکی یاد گرفت.سرپرستان این مجموعه لیلی و شبنم هستند. ایده پردازان تیم Si3 که از سال ۱۳۹۰ با هم در یک مدرسه همکار بودن و بعدها در سال ۱۳۹۳ برای یک موسسه در حوزه آموزش کل کشور همکاری کرده اند. ارتباطات خوبی در سطح بین الملل و کشورهای پیشرفته پیدا کرده بودند. پس متوجه شدند که میشود محتوایی مناسب با توجه به نیاز کودکان طراحی و اجرا کرد. سیستم و محتوایی که با وجود به روز بودن، بومی سازی شده و نیازهای خانواده‌ها و کودکان ایرانی را برطرف میکند. و‌ تنها یک مساله! پیدا کردن یک چتر بزرگ حمایتی برای تحقق ایده هایشان برای فرزندان نسل آینده سرزمینمان ایران… و سال ۱۳۹۷ بود که استارتاپ نوپای Si3 با چتر حمایتی شتابندهنده راه ابریشم گل داد و توانستند ایده هایشان را تبدیل به محصول اولیه کنند، و مهم تر از آن این بود که بتوانند وارد بازار کار شوند و کودکان عزیزمان را وارد دنیای دوست داشتنی Si3 کنند.با ما همراه باشید تا بیشتر با دنیای دوست داشتنی Si3 آشنا شوید.

از یک ایده ناب برای فرزندان سرزمین مان،

تا تشکیل تیمی قوی و پرانرژی برای آموزش سواد زندگی کردن.

ما یعنی خانواده Si3 تشکیل شده است از افرادی که هنوز سعی دارن به ندای درونی قلبشون که میگه “شاد باش و زندگی کن” توجه کنن. در راستای همین ندا با کلی انرژی مثبت و تجربه در حوزه کودک دست به کار شدیم… و تهیه و تنظیم محتوای آموزشی خردسال و کودک رو شروع کردیم. چون معتقد هستیم سواد زندگی کردن رو باید از کودکی یاد گرفت.سرپرستان این مجموعه لیلی و شبنم هستند. ایده پردازان تیم Si3 که از سال ۱۳۹۰ با هم در یک مدرسه همکار بودن و بعدها در سال ۱۳۹۳ برای یک موسسه در حوزه آموزش کل کشور همکاری کردن. اونها ارتباطات خوبی در سطح بین الملل و کشورهای پیشرفته پیدا کرده بودن. پس متوجه شدن که میشه محتوایی مناسب رو با توجه به نیاز کودکان طراحی و اجرا کرد. سیستم و محتوایی که با وجود به روز بودن، بومی سازی شده و نیازهای خانواده‌ها و کودکان ایرانی را برطرف می‌کند. ولی یک موضوعی بود، اون هم حمایت و پشتیبانی یک چتر بزرگ برای تحقق ایده شون.! سال ۱۳۹۷ بود که استارتاپ نوپای Si3 با چتر حمایتی شتابندهنده راه ابریشم گل داد و تونستند ایده شون رو تبدیل به محصول اولیه کنن. و مهم تر از اون وارد بازار بشن و کودکان عزیزمون رو وارد دنیای دوست داشتنی Si3 کنند.با ما همراه باشید تا بیشتر با دنیای دوست داشتنی Si3 آشنا شوید.

دور نگاه ما در Si3

در باب روایت دورنمایمان از سیستم آموزشی Si3 (یک ایده ناب) به این نقل قول از “ویلیام والش” که چکیده اهداف و آرزوی ما برای سیستم آموزشیمان است بسنده می‌کنیم، که می‌گوید: زمانیکه آموزش و پرورش کودکانمان را تمام می‌کنیم، بسیاری از آنچه که در مدرسه آموخته شده است را کنار می‌گذاریم و آنچه در نتیجه مهد و مدرسه و حتی دانشکده دوام می‌یابد و وارد وجود ما می‌شود، آمیزه‌ای از ارزش، نگرش و فرض است. یک آهنگ اخلاقی خاص… یک کیفیت تخیلی خاص… حال و هوای فهم و حساسیت خاص… اموری که روح آموزش و پرورش ما هستند. امید ما در آکادمی آموزشی Si3 بر این است که هر کجا در سرزمین های دور و نزدیک، کودکی در حال آموزش و پرورش است، صدای کلام ، شیطنت ، بازی ، شعر خوانی و داستان سرایی او همراه با همراهان همیشگی کتابهایشان در سیستم آموزشی Si3 در فضا بپیچد.

اهداف ما در Si3

هدف ما در سیستم آموزشی Si3 ، رشد و پرورش مهارت های زبان، شناخت ارزش های اجتماعی، مهارت های مذهبی، حرکتی ، ذهنی و از همه بالاتر مهارت های فکری همراه با رشد هوش های چندگانه از طریق ابزار زبان انگلیسی همراه با بازی و شعر و داستان است.

چرا Si3 ؟

خالقان Si3