اگر پاسخ سوالات شما در بخش سوالات متداول نیست
لطفا سوال خود را برایمان بنویسید.

سوالات متداول مشتریان

اکثر کارشناسان معتقدند که بهتر است آموزش زبان دوم از همان دوران کودکی صورت پذیرد؛ زیرا اگر از دوران کودکی به شخص، زبان آموزش داده شود آن شخص در سنین بالاتر در یادگیری آن زبان موفق خواهد شد.

بر اساس نتیجه تحقیقاتی که در مقاله‌ای در سال ۱۹۹۶ در روزنامه NEWSWEEK منتشر شد، که بعده‌ها باعث تحقیقات بسیار دیگری شد، کودکی که بعد از ۱۰ سالگی شروع به آموختن زبان دوم کند با احتمال کمتری ممکن است بتواند در آینده این زبان را مانند کسانیکه آن زبان، زبان مادری‌شان است صحبت کنند. کودک با یادگیری زبان، نه تنها برخورد اجتماعی‌اش تقویت می‌شود و در ارتباط با دیگر بچه‌ها موفق‌تر عمل خواهد کرد، بلکه این مساله باعث پیشرفت در بقیه دروس دوم نیز خواهد شد. کودکانی که در سنین پایین‌تر یادگیری زبان را آغاز می‌کنند، در حل مسائل پیچیده، خلاقیت و تبحر بیشتری دارند. بچه‌هایی که توانایی یاد گرفتن بیش از یک زبان را دارند، هوش بالاتری خواهند داشت. بررسی‌ها نشان داده است که یادگیری زبان دوم و زبان‌های بیشتر در کودکی باعث پیشرفت توانایی ذهنی و قوه درک فرد در آینده می‌شود.

نکته قابل توجه در این سیستم رویکرد آموزشی آن است. در واقع در این سیستم با هدف ایجاد یک محیط یادگیری دوست داشتنی، تلاش می‌شود کودک در محیط قرار گرفته و مفاهیم پایه مناسب سطح خود را یاد بگیرد و در این میان یکی از ابزارهای مورد استفاده مربی جهت برقراری ارتباط با کودک، زبان انگلیسی است؛ و مهم آنکه Si3 فقط آموزش زبان انگلیسی نیست، بلکه یک برنامه آموزشی جامع بوده که کودک را در همه ابعاد رشد می‌دهد.

محیط Si3 شبیه به محیط معمول زندگی کودکان است. محیطی امن، راحت و سلامت که کودکان در حالی که زندگی را زندگی می‌کنند، با یکدیگر بازی و ورزش کرده، غذا خورده و همزمان در معرض یادگیری زبان و مهارت‌های  اصلی زندگی قرار می‌گیرند.

جواب ساده است! آیا مگر به فرزندان خود در زبان اول از سن ۷ سالگی آموزش نوشتاری الفبا را نمی‌دهید؟ کودک تا پایان ۶ سالگی در زبان مادری فقط می‌شنود و صحبت می‌کند و در ۷ سالگی و ورود به مدرسه خواندن و نوشتن را می‌آموزد. اولویت در تدریس زبان دوم شنیدن، شنیدن و شنیدن است.

یادتان باشد فرزندان شما ۳ تا ۷ سال سن دارند و در این سن فعالیت‌‌های آموزشی منطبق بر فعالیت‌های حرکتی (Action Based) و شنیداری (Listening) است. پس تکالیف آنها نیز بر همین محور است.

در این سیستم در قالب نامه‌هایی در کتاب Portfolio همه آنچه شما باید انجام دهید تا به ما در پیوستگی روند آموزش در منزل کمک کنید نوشته شده است. فعالیت‌هایی همچون تکرار شعر و شعرخوانی، تمرین لغات به کمک Flashcard و بازگو کردن داستان‌های کتاب.

بسته‌های آموزشی را هم می‌توانید از دیجی کالا به صورت آنلاین و بصورت تحویل درب منزل خریداری کنید و هم با نمایندگی‌های ما در سراسر ایران تماس بگیرید.

هر ویدیو حاوی مطالب یک درس از کتاب به طور کامل است. ویدیوها طوری طراحی شده که کودک نیاز به همراهی والدینش برای تماشای ویدیو و کمک در یادگیری ندارد. هر هفته ۲ ویدیوی جدید در سیستم بارگذاری شده و در اختیار کودک قرار داده می‌شود و از آنجا که ویدیوها به صورت مجازی بوده، مادر می‌تواند زمان تماشای ویدیو و آموزش کودکش را با توجه به زمان استراحت و بیداری و سر حالی اش تنظیم کند. همچنین کودک می‌تواند در طول هفته ویدیوهای قبلی را به کرات تماشا کند و لذت ببرد.